Performance marketingo
agentūra, kuri deliverina

Kaip deliverinam?

Procesas

PRADŽIA

Verslus, su kuriais dirbame, laikome ne klientais, o partneriais. O juos atsirenkame labai kruopščiai. Mėgstame dirbti su labai ambicingais, drąsiais ir plačiai mąstančiais verslais. Todėl kiekvienas derybas pradedame nuo pasitikrinimo, ar visus jų dalyvius vienija toks pat požiūris ir vertybės.

ANALIZĖ

Koks yra Jūsų tikslas? Kaip matuojate rezultatus? Kaip mąsto, kuo gyvena ir kokias problemas sprendžia potencialūs Jūsų vartotojai? Kuo Jūsų produktas ar paslauga skiriasi nuo konkurentų? Tikslūs atsakymai į šiuos ir daugybę kitų klausimų yra tai, nuo ko prasideda mūsų kelias, vedantis prie konkrečių sprendimų.

STRATEGIJA

Sukūrę kelis Jūsų potencialių vartotojų portretus, jų problemoms pritaikome aiškius vertės pasiūlymus. Tuomet sukuriame skirtingus pardavimų funnelių konceptus, kurie Jums leis skirtingų vartotojų kelionėse atsidurti laiku ir vietoje.

TESTAVIMAS

Tokie kanalai kaip Facebook ar Google mums leidžia nedideliais kaštais per super trumpą laiką ištestuoti skirtingas strategijas, vertės pasiūlymus bei daugybę reklamos kampanijų turinio, ir pagal gaunamus duomenis realiu laiku priimti tolimesnius sprendimus.

AUGIMAS

Atradę veikiančias strategijas, mes didiname biudžetus ir pereiname į augimo stadiją. Pasitelkdami remarketingą mes vartotojus siunčiame į sėkmingai veikiančius pardavimo funnelius, kuriuose jie konvertuoja.

DIVERSIFIKAVIMAS

Kai mums pavyksta pasiekti stabilų ir tvarų augimą, jo nulemtas rizikas mažiname į marketingo veiksmus įtraukdami papildomus kanalus ir strategijas.

Paslaugos

mes teikiame

Facebook Ads
Google Ads
eCommerce strategija
Reklamos kampanijų kontentas

Kas deliverina?

Komanda

Esame performance agentūra, todėl kiekvieną pokalbį pradedame klausimu „koks Jūsų tikslas?”. Su kiekvienu projektu dirbame taip, lyg jis būtų mūsų. Testavimas, duomenimis paremti sprendimai ir nuolatinis noras padaryti geriau nei vakar yra tai, kuo gyvename kiekvieną dieną. Mūsų komandoje esančius žmones vienija tos pačios vertybės. O visa tai susiveda į atsakymą, kodėl mums pavyksta deliverinti.

Mūsų partneriai, kuriems deliverinam

ir daugybei kitų…