SEO paslaugos
paremtos testavimu

Derindami savo žinias, patirtį ir inovacijas, vykdome sėkmingas SEO
kampanijas, leidžiančias verslams išnaudoti organinėje Google paieškoje
slypinčias galimybes.

Kitais žodžiais tariant: SEO paslaugos yra proceas, kurio metu
optimizuojami tinkalapio puslapiai
srauto pritritraukimo didinimui.

Derindami savo žinias, patirtį ir inovacijas, vykdome sėkmingas SEO
kampanijas, leidžiančias verslams išnaudoti organinėje Google paieškoje
slypinčias galimybes.

Kitais žodžiais tariant: SEO paslaugos yra proceas, kurio metu
optimizuojami tinkalapio puslapiai
srauto pritritraukimo didinimui.

SEO problemas sprendžiame atsižvelgdami į tai,
kas svarbiausia Jums

Internetinė svetainė sulaukia
nepakankamai lankytojų?

Ankstesnės investicijos į SEO paslaugas nesukūrė
norimos grąžos (ROI)?

Internetinė svetainė sulaukia nepakankamai lankytojų?

Ankstesnės investicijos į SEO paslaugas nesukūrė norimos grąžos (ROI)?

Siekiate auginti pardavimus, organinį
srautą paversti pelningu?

Ieškote ambicingo partnerio, kurio dėka,
pirmoji SEO patirtis būtų sėkminga?

Siekiate auginti pardavimus, organinį srautą paversti pelningu?
Ieškote ambicingo partnerio, kurio dėka, pirmoji SEO patirtis būtų sėkminga?

Mūsų tikslas -
augantys klientų verslai

Austėja Simanavičiūtė

Marketingo ir komunikacijos projektų vadovė
Affidea Lietuva

Džiaugiamės padidėjusiu el. puslapio srautu, greita reakcija ir profesionaliais SEO patarimais. Ačiū WeDeliver komandai!

Affidea.lt
200%
Organinio srauto
augimas
9 mėnesiai
laikasnamams.lt
66%
Organinio srauto
augimas
4 mėnesiai
Ernestas Liktoravičius

Vadovas plėtrai
LN trade, MB laikasnamams.lt

“Anksčiau bandėme siekti rezultatų tiek patys, tiek su kitomis įmonėmis, tačiau ne taip sėkmingai, kaip norėjome. Prieš pradedant dirbti su We deliver taip pat turėjome skeptišką nusistatymą, dėl galimų rezultatų, tačiau jie pranoko mūsų lūkesčius. Sprendimų būdai, komunikacija ir SEO paslaugos rezultatai mus labai džiugina, tad tikimės dirbti kartu ir toliau. Ačiū We deliver komandai!”

Nerijus Gegužis

Komercijos departamento direktorius
UAB „Apsaugos KOMANDA”

„Esame labai patenkinti visu bendradarbiavimo procesu su „We deliver“ įmone. Kokybiškos bei profesionalios SEO paslaugos padėjo žymiai padidinti potencialių klientų kreipimosi į UAB „Apsaugos Komanda“ srautą!”

komanda.lt
43%
Organinio srauto
augimas
3 mėnesiai

Kaip SEO paslaugos gali būti vertingos Jūsų verslui?

SEO paslaugos (optimizavimas paieškos sistemoms) yra vertingas instrumentas įmonėms, kurios vykdo savo veiklą internete. Keletas priežasčių, kodėl SEO paslaugos yra svarbios:

Didesnis matomumas ir lankomumas

SEO specialistai padeda pagerinti svetainės matomumą paieškos sistemose. Lietuvos atveju 99% tai būtų Google paieškos sistema. Optimizuojant puslapius raktiniams žodžiams, potencialūs klientai jus pasieks lengviau su SEO paslaugomis.

Patikimumas

Viršuje rodomi rezultatai, kurie nėra užsakomoji reklama, yra laikomi labiau patikimi. SEO dėka galėsite didinti savo prekinio ženklo patikimumą ir žinomumą.

Didesnis konversijų kiekis

Pasirinkus tinkamus raktinius žodžius SEO optimizacijai, galėsite nesunkiai pagerinti savo konversijų rodiklius. nes vartotojai patys ieško jūsų paslaugų, pagal šias frazes.

Kainos santykis

Palyginus su kitais reklamos kanalais, SEO paslaugų kaina dažnu atveju būna pigesnis sprendimas ilgalaikėje perspektyvoje.

Profesionalios SEO paslaugos - mūsų 5 dalių strategija, orientuotą į vertę Jums

1.

SEO paslaugos prasideda nuo Jūsų verslo analizės

Išsamus techninis svetainės auditas, konkurencinės aplinkos tyrimas ir
unikalaus SEO veiksmų plano sudarymas.

Google Analytics ir Search Console įrankiai pateikia daug duomenų, tačiau manome, kad to neužtenka. Mūsų požiūriu klientas yra savo srities ekspertas, todėl norint ir mums gerai suprasti verslo specifiką, turime konsultuotis ir dirbti kaip komanda. Tokiu būdu “išsigryniname”, kurios vietos yra svarbiausios ir gali atnešti didžiausią investicinę grąžą. 

Vėliau seka giluminės SEO analizės: 1. Jūsų svetainės, 2. ir Jūsų konkurentų. Tai padeda mums identifikuoti esmines problemas ir priežastis, kurios trukdo svetainės puslapiams reitinguotis aukščiau Google paieškoje.  Pagal sukauptą informaciją (kliento svetainės lankomumo statistika, kliento lūkesčiai ir komentarai, konkurentų taktikos, kliento svetainės techninis stovis) sudarome individualų SEO darbų planą, orientuotą į greitą ir maksimalią naudą Jums.

2.

Greitų ir efektyvių sprendimų, duosiančių rezultatą, pritaikymas.

Įtakos rezultatams beveik neturinčių “kosmetinių darbų” atidėjimas ateičiai.

Šiuo metu Google naudoja daugiau nei 200 reitingavimo faktorių ir kasmet atnaujina savo algoritmus.. AR TIKRAI VISKAS YRA VIENODAI SVARBU? Atsakymus būtų – “NE!”. Vietoj to, kad laikytumėmes standartinių gairių SEO projektuose (kurių šablonus ir patys galite rasti internete) mes identifikuojame problemas, kurių pašalinimas gali atnešti rezultatą per trumpiausią įmanomą laiką. Tuomet pradėsite jausti, kaip SEO paslauga didina jūsų pardavimus.

3.

Pokyčių testavimas, jų vertinimas per pasiektų rezultatų prizmę.

SEO proceso tobulinimas, atsižvelgiant į rinkos tendencijas, Google
algoritmų atnaujinimus.

Padarėme pakeitimus, o kas toliau..? Rezultatų stebėjimas ir matavimas. Tai, kad pakeitėme puslapio pavadinimus, užpildėme svetainė turiniu ir sugeneravome išorinių nuorodų, nereiškia, kad SEO paslaugos yra užbaigtos. Atsipalaiduoti galime tik tuo atveju, kai šiltas oras eina iš mūsiškės svetainės į konkurentų nugaras. Todėl nuolatos turime sekti konkurentų veiksmus ir adaptuoti mūsų strategiją, kad juos aplenktume, SEO paslauga būtų naudinga.

4.

Svetainės autoriteto auginimas.

Straipsnių publikavimas, atgalinių nuorodų generavimas.

SEO specialistas sako, kad sutvarkys svetainės vidinius elementus, pateiks technines dalies korekcijas, palauks rašytojų ruošto turinio ir pereis prie nuorodų profilio stiprinimo, nes vidinio SEO optimizavimas jau baigtas. Manome, kad tai yra neteisinga praktika, nes SEO yra kompleksiškas nuolatinio įdirbio procesas ir svetainės autoriteto auginimas privalo būti didinimas jau nuo pirmų darbo dienų.

5.

Scalinimas.

Tolimesnio verslo augimo organinėje paieškoje užtikrinimas.

Pirminis rezultatas jaučiasi, klientas įgauna pasitikėjimo savo verslo (SEO) partneriais, mūsų komanda džiaugiasi kartu pasiektais rezultatais, bet… Šioje vietoje negalime užmigti ant laurų lapų! Todėl mūsų komanda visada turi būti vienu žingsniu į priekį ir galvoti, kaip dar labiau padidinti kliento pardavimus efektyvesniu būdu. Šiame etape SEO paslaugos kaina itin žema, lyginant su tai, kokią vertę gauna klientas. SEO paslaugomis taip pat turėtume atsverti didžiąją dalį jūs pardavimų lyginant su kitais reklamos kanalais.

Kokia yra preliminari
SEO Paslaugos kaina?

Kad teikiamos SEO paslaugos būtų sėkmingos, reikia investicijų.

Neribojame savo galimybių apsibrėžiant 5 ar 10 raktinių žodžių. Mūsų teikiamos profesionalios SEO paslaugos yra orientuotos į atsiperkamumą ir pelningumą. Jeigu matome, kad to pasiekti nepavyks – atsisakome bendradarbiauti. Traktuojame svetainę kaip bendrą sistemą, todėl dirbame su visa jos struktūra ir visais įmanomais aktualiais raktiniais žodžiais. SEO paslaugų kainą matome kaip partnerio investiciją, kurios didžiąją dalį investuojame į Jūsų verslo augimą.

SEO optimizavimo planai

Maži Lietuvos verslai, dažniausiai veiklą vykdantys tam tikrame mieste arba nišinės el. parduotuvės.

Nuo
500€/ mėn. *

Vidutinės apimties projektai (e-commerce, informacinės, paslaugas teikiančios svetainės).

Nuo
1000€/ mėn. *

Didelės elektroninės parduotuvės kovojančios konkurencingose nišose.

Nuo
2000€/ mėn. *
Į užsienio rinkas
orientuoti projektai.
Nuo
xxxx€/ mėn. *

* SEO paslaugos kaina skaičiuojama individualiai, po pirminio konkurencinės aplinkos tyrimo ir svetainės audito.

SEO paslaugų galimi darbai

Raktažodžių tyrimasAtliekame išsamų raktinių žodžių tyrima, randame kiek įmanoma daugiau raktinių frazių, kuriomis tikslinė auditorija galėtų rasti Jūsų paslaugas/prekes internete.
Raktinių žodžių grupavimasAtrinktus raktinius žodžius grupuojame į raktažodžių grupes iš kurių vėliau yra sudaromas svetainės medis.
Svetainės struktūraPagal atliktą raktinių žodžių tyrimą, sudaromas svetainės medžio plėtros planas.
Turinio rekomendacijų rengimas. Puslapio antraščių hierarchijos sudarymas (H1, H2, H3...) žymos, raktinių žodžių panaudojimas jose. Raktinių žodžių panaudojimas turinyje. Vidinių nuorodų įterpimas turinyje.Parengiame turinio rekomendacijas rašytojams, sudarome aiškias tekstų struktūras, nurodome reikiamus panaudoti raktažodžius, jų paskirstymą..
Rašytojų atrankaAtrenkame tinkamiausią rašytoją/rašytojus prekiniui ženklui, atsižvelgiant į pageidavimus ir skiriamas investicijas vidiniui turiniui.
Parengto turinio SEO analizėRašytojui parengus turinį, vykdome SEO auditą, kad įsitikinti, jog visų rekomendacijų buvo laikomasi ir jos įgyvendintos tinkamai.
Vidinės nuorodosTvarkome svetainės vidinių nuorodų tinklą ir vidinių nuorodų tekstus (anchor).
Raktinių žodžių įterpimas kitose HTML žymoseAtsižvelgdami į analitinius duomenis, eksperimentuojame su raktinių žodžių panaudojimu kitose kodo vietose.
Dublikuotas turinysNustatomi puslapiai, kuriuose dubliuojasi turinys. Parengiamos rekomendacijos unikaliems tekstams.
Keyword Cannibalization klaidų identifikavimas ir sprendimasAptinkame puslapius, kurie būna orientuoti į tą pačią raktinių žodžių grupę ir juos tvarkome.
Sitemap.xml failas (svetainės žemėlapis)Padedame įdiegti / atnaujinti svetainės žemėlapio failą ir pagal puslapių svarbą suvesti tinkamus prioritetus.
HTML Sitemap sudarymasEsant poreikiui, sudarome ir padedame įsidiegti HTML sitemap.
Robots.txt failo analizė ir tvarkymasPadedame įdiegti / atnaujinti robots.txt failą
SSL sertifikato klaidų taisymasPadedame sutvarkyti SSL sertifikato diegimo metu padarytas klaidas, ne iki galo atliktą darbą
URL (internetiniai adresai) optimizacijaPašaliname žymos dublikatus; pašaliname dvigubą apkrovą serveriui; integruojame aktualius ir naudingus raktažodžius; pašaliname beverčius simbolius.
Indeksacijos profilisPašaliname beverčius ir svetainei kenksmingus puslapius iš indeksacijos „Google“ paieškos rezultatuose. Užtikriname, kad paieškos sistemos tinkamai nuskaitytų ir suindeksuotų svarbiausius puslapius (esamus ir naujai sukurtus).
4xx statuso klaidų sprendimas. 5xx statuso klaidų sprendimas.Padedame identifikuoti ir pašalinti neveikiančias svetainės nuorodas, puslapius, jiems randant atitikmenį arba ištrinant.
301 nukreipimų analizė ir sprendimaiEsant poreikiui atliekame 301 nukreipimus arba juos keičiame jeigu yra neatitikimų.
302 nukreipimų tvarkymasRandame puslapius, nukreiptus 302 nukreipimų ir parengiame rekomendacijas kaip juos taisyti.
Redirect chain klaidų tvarkymasIdentifikuojame ir padedame sutvarkyti redirect chain problemas.
Redirect loop klaidų tvarkymasIdentifikuojame ir padedame sutvarkyti redirect loop problemas.
Svetainės migracijaKeičiantis svetainės struktūrai (dažniausiai pereinant ant kito domeno ar po didelių svetainės atnaujinimo darbų), sudarome 301 nukreipimų sąrašą ir padedame jį pritaikyt, kad neprarasti turėtų lankytojų ir pardavimų iš organinės paieškos.
Canonical žymų tvarkymasIdentifikuojame ir padedame sutvarkyti su canonical žymomis susijusias klaidas.
Href Lang žymų tvarkymasIdentifikuojame ir padedame sutvarkyti su href lang žymomis susijusias klaidas
PuslapiavimasSprendžiame su puslapiavimu susijusias indeksacijos ir crawability problemas.
Meta robotsTvarkome meta robots (index / noindex / index, follow / noindex, follow / noindex, nofollow) žymas.
Paveikslėlių optimizacija. Paveikslėlių alt atributų optimizacija. Paveikslėlių title atributų optimizacija. Paveikslėlių dydžių optimizavimas.Tvarkome paveikslėlius, nes šis optimizavimo metodas padeda tiek puslapio pozicijoms įprastoje, tiek vaizdų paieškoje.
Meta Title (puslapių pavadinimai)Pašaliname žymos dublikatus; integruojame aktualius ir naudingus raktažodžius; optimizuojame žymos apimtį.
Meta Description (puslapių aprašymai)Svetainės puslapiams suvedame tinkamos apimties aprašymus bei pritaikome didesnei užėjimo į svetainę tikimybei.
Headings (puslapių antraštės)Pašaliname žymos dublikatus; integruojame aktualius ir naudingus raktažodžius; optimizuojame žymos apimtį.
Indeksacijos patikraIdentifikuojame neindeksuojamus puslapius, sprendžiame problemas, kad jie atsidurtų Google indekse. Taip pat, užtikriname, kad turinys būtų tinkamai optimizuotas paieškos sistemos.
Javascript svetainių indeksacijos patikraNustatome ir pradedame išspręsti turinio nuskaitymo ir puslapių indeksacijos problemas, susijusias su Javascript naudojimu.
"Thin Content" taisymasAtrandame ir tvarkome puslapius, kuriuose praktiškai nėra turinio.
Struktūriniai duomenysPagal poreikį, parengiame struktūrinių duomenų rekomendacijas (schema.org) svetainės produktų ir kitiems puslapiams (jeigu reikalinga).
Rekomendacijos svetainės užsikrovimo greičio gerinimui. Vaizdinės medžiagos dydžio optimizavimas. LCP (Larget Contentful Paint) optimizacija. FID (First Input Delay) / INP (Interaction To Next Paint) optimizacija. CLS (Cumulative Layout Shift) optimizacija. Caching sistema. CSS ir Javascript minifying. Serverio rekomendacijos. Lazy loading.Vadovaujantis „Google“ rekomendacijomis padedame pagerinti svetainės užsikrovimo greitį ir atitikti Core Web Vitals standartus. SVARBU: nemažos dalį svetainės greičio optimizavimo darbų atlieka programuotojai, dėl to, reikėtų nusimatyti papildomas išlaidas, jeigu atsirastų poreikis optimizuoti svetainės greitį.
Featured Snippet optimizacijaOptimizuojame svetainės puslapių turinį, kad įgauti "featured snippet" rezultatą (aktualiau užsienio rinkoms)
Google Analytics. Google Search Console. Google Tag Manager.Vykdome pastovią duomenų analizę susijusią su SEO veiksmais ir organine paieška.
Konkuruojančių svetainių išorinio SEO analizė. Išorinių šaltinių paieška ir atranka. Talpinimų duombazės sudarinėjimas. Raktažodžių tyrimai išoriniams straipsniams ir nuorodoms. Turinio rekomendacijos išorinių straipsnių rengėjams. Išorinių nuorodų anchor tekstų distribucijos nustatymas. Išorinių nuorodų pasiskirstymo po svetainę formavimas. Komunikacija su svetainių administracija derintis dėl nuorodų kainos ir talpinimo sąlygų. Išorinių nuorodų rinkimas patikimuose, susijusio turinio forumuose. Išorinių nuorodų rinkimas patikimuose, susijusio turinio įmonių kataloguose. Išorinių nuorodų rinkimas patikimuose, susijusio turinio svetainių kataloguose. Išorinių nuorodų rinkimas patikimuose, susijusio turinio svetainių kataloguose. Išorinių nuorodų rinkimas patikimuose, susijusio turinio svetainių kataloguose. Išorinių straipsnių patikra ir SEO įvertinimas po parašymo. Organiškai atsiradusių nuorodų vertinimas ir koregavimas. Išorinių nuorodų / išorinių straipsnių indeksacijos patikra po patalpinimoKairėje stulpelyje pažymėta dalis išorinio SEO darbų, kuriuos atliekame.

SEO Kaina:
TOP #10 kriterijų

 1. Keliamų tikslų (organinio srauto ar pardavimų augimui) ambicingumas;
 2. Laikotarpis per kurį norima pasiekti rezultatą;
 3. Nišos, kurioje veikia verslas konkurencingumas;
 4. Svetainės sistemos dydis ir potencialas ją plėsti;
 5. Raktažodžių įvairovė ir jų sudėtingumas;
 6. Svetainės istorija ir techninė būklė;
 7. Vidinio turinio tikslas;
 8. Išorinio turinio tikslas;
 9. Išorinių nuorodų tikslas;
 10. Reikiamos SEO specialistų darbo valandos.

Sužinokite daugiau apie SEO paslaugos kaina

SEO auditas

Mūsų teikiamos SEO paslaugos audito kainą jau įskaičiuoja į pasirinktą optimizavimo planą, tačiau galime teikti ir pavienę SEO audito paslaugą, kurią sudaro:

 • Lankomumo augimo potencialas
 • Pagrindinių raktažodžių ir jų pozicijų apžvalga
 • Išorinio SEO įdirbis
 • Pagrindinių vidinio SEO elementų panaudojimas
 • Struktūros plėtros galimybės
 • Veiksmų planas

Audito kaina priklausys nuo svetainės puslapių skaičiaus.

Vidinio SEO paslaugos kaina

Domina konkretūs darbai? Prieš pradedant vidinio optimizavimo darbus, sutarsime puslapių skaičių, kurie turėtų būti optimizuojami. Taikomas valandinis įkainis.

Išorinio SEO paslaugos kaina

Tik išorinio SEO optimizavimas? Šių darbų neteikiame atskirai, be pilno paketo. Išimtį taikome užsienio rinkoms.

Raktažodžių tyrimo ir konkurentų analizės kaina

Naudojame Ahrefs, keywordtool.io, Google Search Console*, savo kurtus įrankius. Taikomas valandinis įkainis.

SEO kainynas Suskleisti

Kaip matote, SEO optimizavimo kaina gali nulemti daug veiksnių, o aukščiau pateiktos pilnos SEO optimizacijos planų kainos yra preliminarios. Dėl šios priežasties prieš darant išankstinias išvadas, visada rekomenduojame susisiekti su We deliver SEO komanda tiesiogiai.

Pirminę konsultaciją suteiksime nemokamai. Jos metu išklausysime jūsų lūkesčių ir pagal tai parengsime individualų pasiūlymą.

Kodėl We deliver SEO paslaugos?

Esame inovatyvūs

Patys kuriame įrankius, kurie automatizuoja SEO procesą, jį verčia efektyvesniu ir padeda rezultatų pasiekti greičiau

Fokusas - rezultatas

Esame performance marketing agentūra, todėl mūsų esminė vertybė - partnerių rezultatai - yra užkoduota mūsų DNR.

Tobulėjame

Daug laiko skiriame nuolatiniam mokymuisi. Tad jei bus kažkas, ką apie SEO žinote Jūs, bet nežinome mes, pietūs mūsų sąskaita! 😉

Esam Smagūs

Kaip ir Jūs, esame paprasti ir linksmi žmonės, su kuriais lengva bendrauti ir bendradarbiauti.

Testuojam viską

Skirtingai nei daugelis mūsų konkurentų, einame sunkiuoju ir ilguoju, bet kaip rodo rezultatai - sėkmingu keliu. Testuojame viską, ką tik galime ir sprendimus priimame vadovaudamiesi duomenimis.

Fokusuojamės į vertę

Kaip ir Jūs, mes taip pat esame sėkmingai augantis verslas, kuris supranta skaičius. Todėl dirbdami fokusuojamės tik į tai, kas Jums gali kurti realią vertę.

Būsimi kolegos, kurie
rūpinsis Jūsų verslo
organinio lankomumo ir pardavimų augimu

VYTAUTAS –
SEO vadovas
Matas –
Senior SEO specialistas
Ieva –
SEO specialistė
Audrius –
SEO specialistas
Titas –
Junior SEO specialistas
Kipras –
Junior SEO specialistas
Radminas –
Junior SEO specialistas
Tautvydas –
Junior SEO specialistas
Dominykas –

SEO turinio kūrėjas

Būsimi kolegos, kurie
rūpinsis Jūsų verslo
organinio lankomumo ir
pardavimų augimu

SEO skyriaus vadovas Vytautas
Vytautas –
SEO vadovas
SEO paslaugas teikiantis senior SEO specialistas Matas
Matas –
Senior SEO specialistas
SEO paslaugas teikianti SEO specialiste Ieva
Ieva –
SEO specialistė
SEO paslaugas teikiantis SEO specialistas Audrius
Audrius –
SEO specialistas
SEO paslaugas teikiantis jaunesnysis SEO specialistas Titas
Titas –
Junior SEO specialistas
SEO paslaugas teikiantis jaunesnysis SEO specialistas Kipras
Kipras –
Junior SEO specialistas
Radminas –
Junior SEO specialistas
Tautvydas –
Junior SEO specialistas
SEO tekstų rašytojas Dominykas
Dominykas –
SEO turinio kūrėjas

SEO paslaugos ir dažniausiai užduodami klausimai

Didžiajai daliai verslų SEO paslaugos kelia daug klausimų, todėl pasistengsime apžvelgti dažniausiai užduodamus klausimus prieš pasirenkant SEO paslaugas!

Kas yra vidinio optimizavimo SEO paslaugos?

Vidinio SEO optimizavimas – atliekami pakeitimai jūsų pačių svetainėje. Tai gali apimti tiek konkrečių puslapių koregavimą, tiek „site-wide” pakeitimus visos svetainės mastu. Mūsų manymu vidinius pakeitimus reikia atlikti jau nuo pat pirmos bendradarbiavimo dienos, nes šioje vietoje

Kas yra išorinio optimizavimo SEO paslaugos?

Išorinis SEO optimizavimas – veiksmai atliekami už jūsų svetainės ribų. Pavyzdžiui, pranešimų spaudai rengimas, straipsnių talpinimas naujienų portaluose / tinklaraščiuose, registracijos įmonių / skelbimų portaluose, komentarų palikimas forumose.

Kokius darbus apima techninių „SEO” klaidų šalinimas?

Dažniausiai SEO specialistai techninių klaidų netaiso patys, o sudaro programinių darbų / rekomendacijų sąrašą ir prižiūri įgyvendinimo procesą iš kliento programuotojų pusės.

Ar visais atvejais verta dirbti su optimizavimu paieškos sistemoms?

Į šį klausimą negalime korektiškai atsakyti, nežinant, kokiu verslu užsiimate jūs. Dėl šios priežasties suteikiame nemokamą SEO konsultaciją ar net auditą, kad galėtume įvertinti jūsų rinkos galimybes.

Ar galite duoti garantijas atliktiems SEO darbams?

Nors SEO paslaugos yra teikiamos bent 6 mėnesius, garantijų duoti negali jokia SEO agentūra / pavieniai specialistai, nes esame tiesiogiai priklausomi nuo Google atnaujinimų / kitų SEO specialistų reagavimą į pozicijų pokyčius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar turiu pasirašyti sutartis prieš pradedant darbus?
Taip, norint , kad SEO paslaugos būtų suteiktos, reikia pasirašyti sutartį.
Kiek raktinių žodžių galima pasirinkti SEO kampanijai?
Savo klientams neribojame raktinių žodžių kiekio, bet darome išimtis mažesniems projektams, kurie nori dirbti tik su konkrečiomis veiklos sritimis
Ar turinys yra svarbus iš SEO pusės?
SEO paslaugos ir turinys yra neatskiriama pora, bet "geriau" parašytas turinys nebūtinai reikš, kad jūs užimsite aukštesnes pozicijas.
Ar išorinės nuorodos yra pats svarbiausias dalykas iš SEO pusės?
Ne, taip sakyti negalime, tačiau dažnu atveju išorinės nuorodos padeda paspartinti rezultatą. Mūsų teikiamos SEO paslaugos laikosi balanso.
Įtikinome? Pakalbam. Neįtikinome? Pakalbam.
Įtikinome? Pakalbam. Neįtikinome? Pakalbam.

  * – privalomas laukas.

  Detalesnė informacija apie tai, kaip UAB „We deliver“ tvarko jūsų asmens duomenis yra pateikiama čia.