SEO Specialistai – Būsimi Jūsų Verslo Partneriai

SEO specialistai yra jūsų svetainės ambasadoriai internete. Jų darbas apima nuolatinį testavimą, paieškos rezultatų analizavimą, efektyviausių sprendimų taikymą klientų svetainėms. Su SEO specialistų pagalba galėsite lengviau pasiekti organinio srauto pritraukimą, rezultatų stabilumo palaikymą ir padidinti pardavimus. Mūsų teikiamos SEO paslaugos yra orientuotos į ilgalaikius rezultatus.

We deliver SEO specialistų komanda

SEO skyriaus vadovas Vytautas

Head of SEO – Vytautas

SEOgalvis, SEO „galva”, sulietuvintai sakant „SEO skyriaus vadovas”. Vytautas yra didis žmogus ir pasirūpins, kad visi klientų lūkesčiai būtų 110% patenkinti.

SEO paslaugas teikiantis senior SEO specialistas Matas

Senior SEO specialistas Matas

Skaičių burtininkas, pasiruošęs pritaikyti tiksliausiai apskaičiuotus sprendimus, kurie užtikrins, kad jūsų turinys būtų ne tik randamas, bet ir mėgstamas paieškos sistemų!

SEO paslaugas teikianti SEO specialiste Ieva

SEO specialistė Ieva

Kokybė, tikslumas ir greitis. Darbus atliks itin kruopščiai, patikrins net menkiausias smulkmenas, kurias nesunku praleisti.

MALE

SEO specialistas Audrius

Turinys yra karalius, ar Audrius karaliauja norint gauti kokybišką turinį? Pabendravus dvi minutes, tokie klausimai nebekils…

SEO specialistas Radminas

Paslaptingasis Radminėlis. Vienas iš 8-ių visoje Lietuvoje! Nors jo vardas labai retas, Radmino klientus Google paieškoje sunku nepastebėti…

SEO paslaugas teikiantis jaunesnysis SEO specialistas Kipras

Jaunesnysis SEO specialistas Kipras

Ofiso šypsenėlė „Kipriukas”. Neapsigaukite! Ši šypsena yra spąstai, kurie leidžia nusiderėti geriausias rašytojų ir portalų talpinimo kainas klientų naudai.

SEO paslaugas teikiantis jaunesnysis SEO specialistas Titas

Jaunesnysis SEO specialistas Titas

Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad Titas problemas sprendžia kumščiais. Tačiau labiau susipažinus suprasite, kad tai labai nuoširdus vaikinukas, kuris kovoja pasitelkiant kokybišką turinį.

Turinio vadybininkas – Dovydas

SEO tekstų rašytojas, kuris rašo SEO tekstus, kad SEO tekstuose būtų panaudoti visi SEO raktiniai žodžiai pagal SEO specialistų rekomendacijas SEO tekstams rengti.

Ką gali padaryti SEO specialistas?

SEO specialistai gali:

 • Atlikti raktažodžių tyrimą;
  Įgyvendinti vidinio SEO pakeitimus;
 • Sudaryti techninių darbų sąrašą programuotojams;
 • Parengti turinio strategiją;
 • Paruošti nuorodų rinkimo planą ir išorinio SEO strategiją;
 • Stebėti ir analizuoti konkurentus;
 • Sekti Google algoritmų pakeitimus ir pritaikyti juos projektams.

Ko negali padaryti SEO specialistas?

SEO specialistas negali:

 • Garantuoti greitų rezultatų;
 • Kontroliuoti paieškos sistemų algoritmų;
 • Pilnai valdyti išorinį optimizavimą;
 • Numatyti tikslią poziciją paieškos rezultatuose ir jos laikimosi trukmę;

Kaip SEO paslaugos gali padėti jūsų verslui?

SEO paslaugos gali padėti su svetainės struktūros plėtra, matomų raktažodžių kiekio didinimu, pozicijų kėlimu ir daug kitų dalykų, tačiau svarbiausias tikslas – pritraukti daugiau kokybiško organinio srauto, kuris galėtų prisidėti prie jūsų verslo pardavimų augimo.

Jeigu nesate užtikrinti dėl investicijų į SEO paslaugas, susisiekite su mūsų specialistų komanda, kuri įvertins jūsų augimo potencialą.

We Deliver SEO specialistų procesas tikslams pasiekti

#1 Jūsų verslo analizė

Išsamus techninis svetainės SEO auditas, konkurencinės aplinkos tyrimas ir unikalaus veiksmų plano sudarymas.

Google Analytics ir Search Console įrankiai pateikia daug duomenų, tačiau manome, kad to neužtenka. Mūsų požiūriu klientas yra savo srities ekspertas, todėl norint ir mums gerai suprasti verslo specifiką, turime konsultuotis ir dirbti kaip komanda. Tokiu būdu “išsigryniname”, kurios vietos yra svarbiausios ir gali atnešti didžiausią investicinę grąžą. Vėliau seka giluminės SEO analizės: 1. Jūsų svetainės, 2. ir Jūsų konkurentų. Tai padeda mums identifikuoti esmines problemas ir priežastis, kurios trukdo svetainės puslapiams reitinguotis aukščiau Google paieškoje. Pagal sukauptą informaciją (kliento svetainės lankomumo statistika, kliento lūkesčiai ir komentarai, konkurentų taktikos, kliento svetainės techninis stovis) sudarome individualų SEO darbų planą, orientuotą į greitą ir maksimalią naudą Jums.

#2 Greitų ir efektyvių sprendimų, duosiančių rezultatą, pritaikymas

Įtakos rezultatams beveik neturinčių “kosmetinių darbų” atidėjimas ateičiai.

Šiuo metu Google naudoja daugiau nei 100 tūkst. reitingavimo faktorių ir kasmet atnaujina savo algoritmus.. AR TIKRAI VISKAS YRA VIENODAI SVARBU? Atsakymus būtų – “NE!”. Vietoj to, kad laikytumėmes standartinių gairių SEO projektuose (kurių šablonus ir patys galite rasti internete) mes identifikuojame problemas, kurių pašalinimas gali atnešti rezultatą per trumpiausią įmanomą laiką.

#3 Pokyčių testavimas, jų vertinimas per pasiektų rezultatų prizmę.

SEO proceso tobulinimas, atsižvelgiant į rinkos tendencijas, Google algoritmų atnaujinimus.

Padarėme pakeitimus, o kas toliau..? Rezultatų stebėjimas ir matavimas. Tai, kad pakeitėme puslapio pavadinimus, užpildėme svetainę SEO tekstais ir sugeneravome išorinių nuorodų, nieko nereiškia. Atsipalaiduoti galime tik tuo atveju, kai šiltas oras eina iš mūsiškės svetainės į konkurentų nugaras. Todėl nuolatos turime sekti konkurentų veiksmus ir adaptuoti mūsų strategiją, kad juos aplenktume.

#4 Svetainės autoriteto auginimas.

Straipsnių publikavimas, atgalinių nuorodų generavimas.

SEO specialistas sako, kad sutvarkys svetainės vidinius elementus, pateiks technines dalies korekcijas, palauks rašytojų ruošto turinio ir pereis prie nuorodų profilio stiprinimo. Manome, kad tai yra neteisinga praktika, nes SEO yra kompleksiškas nuolatinio įdirbio procesas ir svetainės autoriteto auginimas privalo būti didinimas jau nuo pirmų darbo dienų.

#5 Scalinimas

tolimesnio verslo augimo organinėje paieškoje užtikrinimas.

Pirminis rezultatas jaučiasi, klientas įgauna pasitikėjimo savo verslo (SEO) partneriais, mūsų komanda džiaugiasi kartu pasiektais rezultatais, bet… Šioje vietoje negalime užmigti ant laurų lapų! Todėl mūsų SEO specialistai visada turi būti vienu žingsniu į priekį ir galvoti, kaip dar labiau padidinti kliento pardavimus efektyvesniu būdu.

Norite SEO konsultacijos?
Parašykite mums.

  * – privalomas laukas.

  Detalesnė informacija apie tai, kaip UAB „We deliver“ tvarko jūsų asmens duomenis yra pateikiama čia.